پرسش های متداول خدمات نوین پیمنت

چطور می‌توانم به نوین پیمنت اعتماد کنم؟

هزاران ایرانی در طول سال‌های فعالیت نوین پیمنت، انجام پرداخت‌های ارزی خود را به ما سپرده‌اند. شما نیز برای کسب اطمینان بیشتر می‌توانید به دفتر مرکزی نوین پیمنت در تهران مراجعه نمایید. ضمن این که ما نماد اعتماد الکترونیک داریم که گواهی معتبر آن روی سایت قابل مشاهده است.


هزینه تبلیغ در گوگل چطور محاسبه می‌شود؟

در تبلیغات گوگل شما فقط در ازای هر کلیک کاربران بر روی تبلیغتان هزینه پرداخت می‌کنید. ولی این هزینه را به نوین پیمنت نمی‌پردازید. برای تبلیغ در گوگل شما باید به خود گوگل هزینه پرداخت کنید. نوین پیمنت برای انجام این پرداخت به شما کمک می‌کند.


حساب پی پال وریفای شده توسط نوین پیمنت از چه کشوری می‌باشد؟

در حال حاضر افتتاح حساب پی پال در کشورهای امارات یا بحرین صورت می‌گیرد.


زمان صدور کارت اعتباری چند روزه است؟

کلیه خدمات کارت و ارسال و تحویل کارت‌های اعتباری نوین پیمنت در یک روز کاری انجام خواهد شد. این زمان شامل روزهای تعطیل در ایران و خارج ازکشور (شنبه‌ها و یکشنبه‌ها) نمی‌شود.


مدارک لازم برای صدور کارت چیست؟

اسکن رنگی صفحه اول و دوم پاسپورت امضا شده خود مشتری و اسکن رنگی پشت و روی کارت ملی. تأیید تلفن ثابت و تلفن همراه هم برای احراز هویت درخواست کننده توسط کارشناسان نوین پیمنت انجام خواهد شد.


ثبت نام کارت اعتباری ویزاکارت و مسترکارت چگونه است؟

ابتدا در سایت نوین پیمنت ثبت نام کرده و پنلی اختصاصی برای خود باز کنید. سپس در قسمت درخواست کارت اعتباری، کارت فیزیکی مد نظر خود را سفارش دهید.


من خودم پاسپورت ندارم. آیا با مدارک شخص دیگری می‌توانم کارت اعتباری بگیرم؟
اگر پاسپورت ندارید، می‌توانید با استفاده از پاسپورت یکی از اقوام و بستگان نزدیک خود درخواست کارت دهید. در این صورت کارت شما به نام شخص دارنده پاسپورت صادر خواهد شد؛ اما شما می‌توانید ازآن کارت استفاده کنید. لازم است هنگام ثبت نام، به نام آن فرد دارنده پاسپورت در نوین پیمنت ثبت نام کنید.


امضای روی پاسپورت من برای چیست؟
این امضا که باید در قسمت مشخص شده روی پاسپورت درج شده باشد، برای ثبت امضای مشتری حقیقی در سیستم بانکی مورد نیاز است، تا در موارد نیاز، حتی برای تائید هویت بانکی در هر جای دنیا با این امضا بتوانید هویت خود را اثبات کنید.


پرداخت ارزی من با چه ارزی انجام میشود؟

برای پرداخت های خود کافیست از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب استفاده کنید و پرداخت نوین های شما در نوین پیمنت به ریال است؛ و نوین پیمنت پرداخت های ارزی شما را فارق از نوع ارز انجام خواهد داد.


برای خرید ویزاکارت و مسترکارت به صورت حضوری باید چه کار کنم؟

می‌توانید به صورت حضوری به دفتر مجموعه نوین پیمنت در تهران مراجعه کنید و با ارائه اسکن و اصل پاسپورت و کارت ملی، و مبالغ لازم برای پیش پرداخت کارت‌ها (همانگونه که در سایت آمده) اقدام به خرید کارت کنید.


نحوه دریافت کارت و ارسال آن چگونه است؟

پس از ثبت درخواست کارت شما در سایت نوین پیمنت، کارشناسان مجموعه برای تأیید تلفن‌های ثابت و همراه شما اقدام می‌کنند. سپس با هماهنگی کارشناسان با بانک و شما، برای دریافت کارت به کشور صادرکننده کارت سفر یک روزه خواهید داشت.


نوین پیمنت چه نوع کارت هایی را می‌تواند شارژ کند؟

ویزاکارت ‌و  مسترکارت های متصل به حساب بانکی و کلیه کارت‌هایی که قابلیت دریافت حواله سوییفت را داشته باشند.


نحوه شارژ ویزاکارت و مسترکارت در نوین پیمنت چگونه است؟

شارژ ویزاکارت ‌و مسترکارت روزهای کاری هربار تا سقف ۱۰۰۰۰ دلار یا یورو انجام می‌شود و از یک تا دو روز کاری زمان می‌برد. اگر ویزاکارت ‌و مسترکارت را از مجموعه نوین پیمنت تهیه کرده‌اید، درخواست افزایش اعتبار خود را می‌توانید در قسمت شارژ ویزاکارت ‌و شارژ مسترکارت در حساب کاربری خود ثبت کنید واگر کارت از کشور و بانکی همانند بانک های افتتاح کننده حساب نوین پیمنت بود باید در قسمت پشتیبانی حساب کاربری خود، تیکت ثبت کنید تا کارشناسان ما برای شما فاکتور دستی ارسال کنند در غیر اینصورت، می‌توانیم با ارسال حواله سوییفت ویزاکارت ‌و مسترکارت شمارا شارژ کنیم. برای اطلاع از چگونگی شارژ کارت اعتباری خریداری شده از سایر شرکت ها، درقسمت پشتیبانی تیکت بدهید.


ارزهای قابل شارژ توسط مجموعه نوین پیمنت چیست؟
ارز کارت هرچه که باشد به همان ارز شارژ می‌شود. اگر کارت بر مبنای دلار باشد به دلار، واگر یورو باشد به یورو شارژ می‌شود.


مدت زمان شارژ ویزاکارت ‌و مسترکارت در نوین پیمنت به چه صورت است؟
تا دو روز کاری این روند ممکن است زمان ببرد.


چه روزهایی شارژ ویزاکارت ‌و مسترکارت انجام نمیشود؟
روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه همچنین روزهای پنجشنبه شارژهایی که بعد از ساعت ۱۲ ثبت شده باشند، انجام نخواهد شد.


نرخ شارژ ویزاکارت ‌و مسترکارت چند است؟
نرخ دلار شارژ ویزاکارت ‌و مسترکارت به نرخ حواله حساب می‌شود. به علاوه یک کارمزد ثابت. مثلاً برای ۱۰۰۰ دلار شارژ، ۲۵ دلار کارمزد درنظر گرفته شده است. بسته به مقدار شارژ، کارمزد از ۱۰ تا ۹۰ دلار یا یورو متفاوت خواهد بود.


اگر ویزاکارت ‌و مسترکارت را یورویی شارژ کنم می‌توانم به دلار خرید کنم؟
ویزاکارت ‌و مسترکارت بر مبنای هر ارزی باشد به همان ارز باید شارژ شود ولی هنگام برداشت، می‌توانید به ارزهای دیگر برداشت کنید. توجه داشته باشید که در این صورت ۴ درصد کارمزد اکسچنج از حساب شما کسر می‌شود.


ویزاکارت هدیه ‌و مسترکارت هدیه چه نوع کارت هایی هستند ؟
ویزاکارت هدیه ‌و مسترکارت هدیه از نوع مجازی هستند که پریپید میباشند.


آیا ویزاکارت هدیه ‌و مسترکارت هدیه من قابل شارژ و تمدید است؟
از آنجایی که این ویزاکارت ‌و مسترکارت به صورت هدیه می‌باشند و متصل به حساب بانکی مستقلی نیستند غیر قابل شارژ و غیر قابل تمدید هستند.
این کارت‌ها به همان میزان دلار درخواستی، شارژ می‌شوند و دیگر قابلیت شارژ ندارند. برای همین بهتر است قبل از خرید از انتخاب مبلغ موجودی کارت خود اطمینان حاصل کنید.


ویزاکارت ‌و مسترکارت هدیه برای خرید اینترنتی در چه سایت‌هایی مناسب است؟
ویزاکارت ‌و مسترکارت هدیه از نوع مجازی هستند و صرفاً برای خرید اینترنتی از سایت‌های خارجی استفاده می‌شوند؛ اما همه سایت‌ها پذیرنده این نوع کارت نیستند و باید قبل از اقدام به خرید کارت هدیه، از پذیرش این نوع کارت در سایت مد نظر مطمئن شوید.


چگونه می‌توانم از بلاک نشدن حساب بانکی خودم مطمئن شوم؟
به دلیل مسائل سیاسی و تحریم‌ها، متأسفانه هیچ کس نمی‌تواند تضمینی بر فعال بودن همیشگی این حساب‌ها ارائه بدهد. 

آیا ممکن است ویزاکارت ‌و مسترکارت من بلوکه ‌شود؟ چطور؟
بله ممکن است به دو دلیل بلاک شود: یکی به دلیل مسائل پولشویی برای مبالغ بالا ، دیگری به دلیل مسائل سیاسی و تحریم‌ها.


بعد از بلوکه شدن یا مسدود شدن حساب باید چه کار کنم؟
بستگی به قانون آن زمان بانک دارد. معمولاً بانک‌ها اعلام می‌کنند که لازم است خود شخص دارنده حساب با پاسپورت به بانک مراجعه نماید. در این موارد، هم نوین پیمنت و هم مشتری، موظفند است طبق قانون عمل کنند.


آیا بانک مرا به عنوان شخص حقیقی می‌شناسد؟
بله کاملاً. چون حساب کاملاً شخصی و به نام خود شما می‌باشد.


کارت های اعتباری ارزان قیمت موجود دربازار چه نوعی هستند؟
انواع مختلف کارتها صادر می شود کارتهای مجازی که ایمیل می شود،کارتهای مجازی که فیزیکی هستند و کارتهایی که جزء دسته کارتهای پریپید هستند. این کارت ها که هزینه خیلی کمتری دارد کارت هایی از نوع پریپید بوده و متصل به حساب بانکی مستقل نیستند.


چگونه می‌توانم موجودی حساب و تراکنش‌های کارتم را ببینم؟
با توجه به این که این حساب‌ها شخصی هستند، فقط شخص دارنده حساب می‌تواند از طریق اس ام اس بانک از میزان موجودی خود مطلع شود. از طریق اینترنت بانک هم میتوانید به تراکنش‌ها و موجودی خود دسترسی داشته باشید.


آیا کارت های اعتباری نوین پیمنت دارای اینترنت بانک و اس ام بانک هستند؟
از آنجایی که ما از جزئیات حساب شما اطلاع نداریم، برای مشتریان اینترنت بانک و اس ام اس بانک درنظر گرفته شده تا از اطلاعات حساب خود به راحتی مطلع شوند.


هزینه ماهانه نگهداری کارت من چقدر است و درصورت عدم موجودی چگونه از من کسرخواهد شد؟
هزینه نگهداری کارت 1 دلار، هزینه اس ام اس بانک 3 دلار، و هزینه اینترنت بانک نیز ۳ دلار می‌باشد. در مجموع ماهیانه ۷ دلار بابت این خدمات از حساب شما کسر می‌شود. درصورتی که حساب شما موجودی نداشته باشد، بعد از شارژ بدهی شما حساب شده و از مبلغ شارژ کسر می‌شود.


اگر درخواست اینترنت بانک و اس ام اس بانک ندهم مشکلی برای من ایجاد خواهد شد؟
بدون اینترنت بانک نمی‌توانید به اطلاعات حساب خود دسترسی داشته باشید و همچنین اگر اس ام اس بانک نداشته باشید در مواقعی که خرید اینترنتی دارید و سایت کد تأیید از شما می‌خواهد، کدی برای تأیید به دست شما نمی‌رسد.


ویزاکارت ‌و مسترکارت هدیه من چه زمان به دستم می‌رسد؟
اطلاعات ویزاکارت ‌و مسترکارت هدیه شما را در کمترین زمان ممکن، حدود 1 تا 2 روزکاری پس از ثبت سفارش، برای شما ارسال می‌شود.


ویزاکارت ‌و مسترکارت هدیه موجود در نوین پیمنت به چه ارزی هستند؟
ویزاکارت ‌و مسترکارت  های موجود قابل ارائه در نوین پیمنت دلاری هستند؛ اما قابلیت پرداخت با هر ارزی را دارند که این امر مستلزم هزینه ۳ الی ۴ درصدی اکسچنج ریت خواهد بود.


کارمزد صدور ویزاکارت ‌و مسترکارت هدیه در نوین پیمنت چه میزان است؟
نوین پیمنت ویزاکارت ‌و مسترکارت های هدیه را با کمترین کارمزد به مشتریانش ارائه می‌دهد. بدین صورت که برای کارت‌های از ۵ تا۵۰ دلار، ۵ دلار و برای کارت‌های از ۵۰ تا ۱۰۰۰ دلار، ۶ دلار کارمزد صدور کارت از مشتری دریافت می‌شود.


تا چه مبلغی میتوان ویزاکارت ‌و مسترکارت هدیه سفارش داد؟
این ویزاکارت ‌و مسترکارت ها از یک دلار تا ۱۰۰۰ دلار بنا به درخواست مشتریان صادر می‌شوند. کل این مبلغ موجودی اولیه کارت شما خواهد بود و کارمزد صدور کارت، جداگانه حساب می‌شود.


پریپید کارت چیست؟
این نوع کارت‌ها پشتوانه بانکی ندارند و به حساب بانکی وصل نیستند. مؤسسات مالی و شرکت‌ها آنها را صادر می‌کنند. برای همین مقبولیت نسبتاً پایین‌تری از ویزاکارت ‌و مسترکارت های کردیت دارند. از لحاظ شارژ هم وابسته به سیاست‌های همان شرکت و مؤسسه صادرکننده کارت هستند.


نوع حساب های باز شده در نوین پیمنت چگونه است؟
حساب‌های نوین پیمنت جزء دبیت کارت‌ها بوده و متصل به حساب بانکی خود شخص است و نام شخص دارنده حساب به صورت برجسته روی کارت حک می‌شود.


فرق ویزاکارت و مسترکارت چیست؟
هردو شبکه‌های بانکی هستند و تفاوت چندانی ندارند. معمولاً در آمریکا مردم بیشتر از کارتهای ویزا استفاده می‌کنند و در اروپا از مسترکارت بیشتر استفاده می شود. در ۹۵ درصد درگاه‌های پذیرنده، هر دو شبکه یکسان هستند.


آیا پس از صدور ویزاکارت ‌و مسترکارت می‌توانم کارتم را برگردانم و درخواست عودت وجه کنم؟
خیر؛ ولی می توانیم حساب شما را ببندیم.


دریافت حواله با ویزاکارت ‌و مسترکارت چگونه است؟
کارت‌های ما کد سوئیفت دارد و می‌توانند برای شما حواله ارزی (سوییفت) ارسال کنند.


آیا کارت من داری روتینگ نامبر یا سورت کد است؟
خیر، رو تینگ نامبر مربوط به حواله‌های داخلی آمریکا و کانادا است و سورت کد نیز مربوط به حواله‌های داخلی انگلیس و ایرلند است. ویزاکارت ‌و مسترکارت ارائه شده توسط مجموعه نوین پیمنت دارای کد سوییفت و شماره آی بن هستند.


برای دریافت حواله به این ویزاکارت ‌و مسترکارت باید چه کار کنم؟
مشخصات حساب که شامل کد سوئیفت و آی بن هست را به فرستنده می‌دهید و به حساب شما به راحتی حواله بانکی می‌فرستند.


آیا ویزاکارت ‌و مسترکارت نوین پیمنت داری پی ویو هست؟
در حال حاضر ویزاکارت ‌و مسترکارت که صادر می‌شود این ویژگی را ندارند.


آیا آدرس حقیقی روی ویزاکارت ‌و مسترکارت من ثبت میشود؟
برای ویزاکارت ‌و مسترکارت آدرس خود بانک صادر کننده درنظر گرفته می‌شود.


آیا حک شدن نام من روی ویزاکارت ‌و مسترکارت مشکلی برای من ایجاد نخواهد کرد؟
در حالت کلی خیر؛ هیچ مشکلی به وجود نمی‌آورد؛ ولی اگر در شرایط ویژه‌ای باشید که نباید در هیچ بانکی حساب داشته باشید، ممکن است بانک حساب شما را مسدود کند.


آیا ویزاکارت ‌و مسترکارت من پساز تحویل موجودی دارد؟
خیر؛ هزینه‌هایی که در سایت ثبت شده، تنها هزینه صدور ویزاکارت ‌و مسترکارت می‌باشد.


موجودی ماهانه ویزاکارت ‌و مسترکارت چقدر باید باشد؟
بانک هیچ موجودی ماهانه‌ای برای ویزاکارت ‌و مسترکارت در نظر نگرفته است. اما پیشنهاد ما به مشتریان نوین پیمنت این است که هرماه بیش از ده هزار دلار موجودی در ویزاکارت ‌و مسترکارت نداشته باشند و تا جای ممکن موجودی خود را به ریال تبدیل کنند تا از ریسک لیمیت ویزاکارت ‌و مسترکارت خود متضرر نشوند.


چگونه می‌توانم از ریسک بلوکه شدن ویزاکارت ‌و مسترکارت در امان باشم؟
بهتر است تراکنش‌های ماهیانه شما بالاتراز ۱۰ هزار دلار نباشد.


آیا ویزاکارت ‌و مسترکارت های نوین پیمنت قابل اتصال به حساب پی پال و وب مانی من هستند؟
برای اتصال به پی پال آدرس اکانت پی پال باید با آدرس کارت یکی باشد که اول بهتر است کارت را سفارش بدهید و طبق آدرس کارت اکانت پی پال ایجاد کنید. مستر کارت‌ها قابل اتصال به پی پال هستند ولی با اتصال این کارت ها فقط می‌توانید پرداخت با پی پال داشته باشید و دیگر امکان دریافت و ارسال با پی پال نخواهید داشت. بهتراست از کارت‌های مجازی برای وریفای پی پال خود استفاده کنید تا بتوانید امکان ارسال و دریافت هم داشته باشید. اتصال کارت به وب مانی هم به نوع اکانت بستگی دارد. اگر اکانت وب مانی ایرانی باشد نمی‌توان کارت را لینک کرد.


کارت یورویی بخرم یا دلاری؟
بستگی به ارز کشورهایی دارد که شما سفر می‌کنید. مثلاً برای سفر به اروپا بهتر است ویزاکارت ‌و مسترکارت با ارز یورو تهیه کنید و برای سفر به آمریکا و کانادا ویزاکارت ‌و مسترکارت به ارز دلار مناسب‌تر است.


آیا با این ویزاکارت ‌و مسترکارت ها امکان کارت به کارت دارم؟
فقط در صورتی که فرستنده و گیرنده هردو از همان بانک در همان کشور ویزاکارت ‌و مسترکارت داشته باشند.


آیا با ویزاکارت ‌و مسترکارت می‌توانم از سایت آمازون خرید کنم؟
بله. با ویزاکارت ‌و مسترکارت استاندارد نوین پیمنت می‌توانید از آمازون خرید کنید. در صورتی که نام کشور صادر کننده کارت شما در لیست کشورهای مورد پذیرش آمازون ثبت نشده، از طریق ارتباط و مکاتبه با پشتیبانی سایت آمازون، دسترسی برای کارت شما ایجاد خواهد شد. همچنین در صورتی که تعداد خریدهایتان زیاد نیست و استفاده دیگری از کارت ندارید، می‌توانید خرید اینترنتی از سایت آمازون را به بخش پرداخت‌های ارزی نوین پیمنت بسپارید.


آیا با ویزاکارت ‌و مسترکارت ها می‌توانم درآمد ارزی خود را از فارکس دریافت کنم؟
بله. ویزاکارت ‌و مسترکارت های نوین پیمنت برای دریافت درآمد ارزی از سایت‌هایی مانند فارکس مناسب هستند؛ اما برای پرداخت در سایت فارکس، این کارت‌های اعتباری ممکن است مشمول 18 درصد مالیات شوند.


آیا این ویزاکارت ‌و مسترکارت برای پرداخت‌های ارزی من مناسبند؟
بله. با ویزاکارت ‌و مسترکارت فیزیکی نوین پیمنت می‌توانید در بسیاری از سایت‌های خارجی، بدون کارمزد و مالیات پرداخت ارزی انجام دهید. در نظر داشته باشید، خریدهای اینترنتی مانند خرید قالب سایت، شارژ گوگل ادوردز یا تمدید هاست و دامین سایت، شامل 18 درصد مالیات خواهد بود و اگر خرید به ارزی غیر از ارز کارت شما باشد، مشمول 4 درصد اکسچنج ریت می‌شود.


آیا این کارت‌ها برای پرداخت‌های گوگل من مناسب هستند؟
بله این کار با ویزاکارت ‌و مسترکارت دبیت فیزیکی نوین پیمنت انجام می‌شود. ویزاکارت ‌و مسترکارت فیزیکی نوین پیمنت قابلیت اتصال به گوگل را دارند؛ اما پرداخت‌های گوگل مشمول ۱۸ درصد مالیات هستند. همچنین متصل کردن کارت و وریفای آن ممکن است کمی سخت باشد. بهتر است در صورت نیاز به انجام تبلیغات در گوگل، از نوین پیمنت کمک بگیرید.


آیا کارت اعتباری من امکان دریافت درآمد از سایت گوگل را دارد؟
بله. ویزاکارت ‌و مسترکارت فیزیکی نوین پیمنت قابلیت دریافت درآمد از گوگل را دارند. همچنین برای نقد کردن درآمد دریافتی‌تان می‌توانید موجودی کارتتان را به حساب نوین پیمنت انتقال داده و معادل ریالی آن را دریافت کنید.

آیا کارت گزینه مناسبی برای سپرده سرمایه من هست؟
خیر. با وجود این که ویزاکارت ‌و مسترکارت ها متصل به حساب بانکی هستند، به دلیل تحریم‌ها همیشه امکان لیمیت شدن حساب‌ها وجود دارد. بنابراین پیشنهاد ما به شما مشتریان عزیز این است که بیشتر از ۱۰ هزار دلار در حساب نگهداری نکنید و از حسابتان برای سرمایه گذاری استفاده نکنید.


آیا از این ویزاکارت ‌و مسترکارت می‌توانم برای بازرگانی و تجارت استفاده کنم؟
خیر. حساب‌های نوین پیمنت به نام اشخاص حقیقی افتتاح می‌شوند و برای تراکنش‌هایی با مبالغ بالا مناسب نیستند. انجام امور بازرگانی و تجارت، به دلیل حجم بالای معادلات پولی، نیاز به افتتاح حساب آفشور (حساب شرکتی) دارد. حساب های شرکتی در نوین پیمنت ساخته نمی‌شود.


موارد استفاده برای ویزاکارت ‌و مسترکارت اعتباری نوین پیمنت چیستند؟
پرداخت‌ ارزی، بورس جهانی فارکس، گوگل ادز، فعالیت‌های تجاری البته با کنترل تراکنش‌ها و توجه به محدودیت‌ها، دریافت درآمد ارزی، پرداخت در سفر (برداشت از ای تی ام و پوز و اجاره خودرو)


آیا ویزاکارت ‌و مسترکارت قابلیت دریافت حواله را دارم؟
بله. از طریق ارائه کد سویفت کارتتان و آی بن، می‌توانید حواله سویفت دریافت نمایید. اما امکان ارسال حواله ندارید.


آیا به ویزاکارت ‌و مسترکارت نوین پیمنت مالیات تعلق می‌گیرد؟
با توجه به این که افتتاح حساب ارزی در نوین پیمنت به نام شخص درخواست کننده انجام می‌شود و حساب ارزی افتتاح شده حساب شخصی است، از این رو مالیات به آن تعلق نمی‌گیرد.


آیا برداشت از پوز و ای تی ام با این ویزاکارت ‌و مسترکارت مشمول کامرزد خواهد شد؟
ویزاکارت ‌و مسترکارت ارائه شده توسط مجموعه نوین پیمنت برای برداشت وجه نقد از دستگاه های خودپرداز شامل1 درصد و در کمترین حالت ۴ دلار کارمزد خواهد بود. خرید از طریق پایانه‌های فروشگاهی کارمزدی نخواهد داشت.


اعتبار ویزاکارت ‌و مسترکارت هیای نوین پیمنت به ترتیب چگونه است؟
به ترتیب اعتبار، ویزاکارت ‌و مسترکارت پلاتینیوم، ویزاکارت ‌و مسترکارت گلد و ویزاکارت ‌و مسترکارت استاندارد.


ویزاکارت ‌و مسترکارت استاندارد چگونه است؟
ویزاکارت ‌و مسترکارتاستاندارد فیزیکی ارائه شده توسط نوین پیمنت متصل به حساب بانکی مادام العمر به نام شخص درخواست کننده می‌باشد. کارت متصل به حساب انقضای ۳ ساله دارد و بعد از ۳ سال با نصف هزینه صدور اولیه قابل تمدید است. با کارت‌ها قابلیت دریافت وجه نقد از دستگاه‌های خودپرداز با سقف روزانه تا ۲۵۰۰ یورو/ دلار را دارید. همچنین امکان خرید از پایانه‌های فروشگاهی، پرداخت‌های ارزی و رزرو هتل و هواپیما را خواهید داشت. کارت‌ها قابلیت شارژ به صورت نامحدود را دارند که برای شارژ‌ می‌توانید از طریق مجموعه نوین پیمنت و یا صرافی‌های داخلی اقدام کنید.
حساب بانکی شما دارای کد سوئیفت بوده و قابلیت دریافت حواله‌های سوئیفت می‌باشد. از جمله مزیت‌های این نوع کارت، نقد کردن موجودی کارت از طریق مجموعه نوین پیمنت است. ما برای انجام این کار کارمزدی از مشتری نمی گیریم و تنها7/0 درصد از مبلغ به عنوان کارمزد از سمت بانک کسر می‌گردد.
کارت‌ها به نام بوده و نام شخص دارنده کارت به صورت برجسته روی کارت حک می‌شود.کارت‌ها متصل به اس ام اس بانک و اینترنت بانک بوده و ماهانه ۳ دلار بابت فعالسازی هر حساب از شما کسر خواهد شد.


ویزاکارت ‌و مسترکارت گلد چگونه است؟
ویزاکارت ‌و مسترکارتگلد فیزیکی ارائه شده توسط نوین پیمنت متصل به حساب بانکی مادام العمر به نام شخص درخواست کننده می‌باشد. کارت متصل به حساب انقضای ۳ ساله دارد و بعد از ۳ سال با نصف هزینه صدور اولیه قابل تمدید است. با کارت‌ها قابلیت دریافت وجه نقد از دستگاه‌های خودپرداز با سقف روزانه تا 5000 یورو/ دلار را دارید. همچنین امکان خرید از پایانه‌های فروشگاهی، پرداخت‌های ارزی و رزرو هتل و هواپیما را خواهید داشت. کارت‌ها قابلیت شارژ به صورت نامحدود را دارند که برای شارژ‌ می‌توانید از طریق مجموعه نوین پیمنت و یا صرافی‌های داخلی اقدام کنید.
حساب بانکی شما دارای کد سوئیفت بوده و قابلیت دریافت حواله‌های سوئیفت می‌باشد. از جمله مزیت‌های این نوع کارت، نقد کردن موجودی کارت از طریق مجموعه نوین پیمنت است. ما برای انجام این کار کارمزدی از مشتری نمی گیریم و تنها7/0 درصد از مبلغ به عنوان کارمزد از سمت بانک کسر می‌گردد.
کارت‌ها به نام بوده و نام شخص دارنده کارت به صورت برجسته روی کارت حک می‌شود.کارت‌ها متصل به اس ام اس بانک و اینترنت بانک بوده و ماهانه ۳ دلار بابت فعالسازی هر حساب از شما کسر خواهد شد.


ویزاکارت ‌و مسترکارت پلاتینیوم چگونه است؟
ویزاکارت ‌و مسترکارت پلاتینیوم فیزیکی ارائه شده توسط نوین پیمنت متصل به حساب بانکی مادام العمر به نام شخص درخواست کننده می‌باشد. کارت متصل به حساب انقضای ۳ ساله دارد و بعد از ۳ سال با نصف هزینه صدور اولیه مجدد قابل تمدید خواهد بود. با کارت‌ها قابلیت دریافت وجه نقد از دستگاه‌های خودپرداز با سقف روزانه نامحدود را دارید. همچنین قابلیت خرید از پایانه‌های فروشگاهی، پرداخت‌های ارزی و رزرو هتل و هواپیما را خواهید داشت. کارت‌ها قابلیت شارژ به صورت نامحدود را دارند که برای شارژ‌ می‌توانید از طریق مجموعه نوین پیمنت و یا صرافی‌های داخلی اقدام کنید.
حساب بانکی شما دارای کد سوئیفت بوده و قابلیت دریافت حواله‌های سوئیفت می‌باشد. از جمله مزیت‌های این نوع کارت، نقد کردن موجودی کارت از طریق مجموعه نوین پیمنت است. ما برای انجام این کار کارمزدی از مشتری نمی گیریم و تنها7/0 درصد از مبلغ به عنوان کارمزد از سمت بانک کسر می‌گردد.
کارت‌ها به نام بوده و نام شخص دارنده کارت به صورت برجسته روی کارت حک می‌شود.کارت‌ها متصل به اس ام اس بانک و اینترنت بانک بوده و ماهانه ۳ دلار بابت فعالسازی هر حساب از شما کسر خواهد شد.


فرق ویزاکارت ‌و مسترکارت های موجود در نوین پیمنت چیست؟
ویزاکارت ‌و مسترکارت های ارائه شده توسط مجموعه نوین پیمنت در ارائه خدمات بانکی یکسان هستند و اختلافشان در سقف برداشت روزانه از دستگاه های خود پرداز می‌باشد. همچنین با ویزاکارت ‌و مسترکارت گلد و پلاتینیوم، قابلیت اجاره خودرو و خرید آفلاین را هم خواهید داشت. علاوه بر این با داشتن ویزاکارت ‌و مسترکارت پلاتینیوم می‌توانید از برخی تخفیف‌های ارائه شده توسط سایت یا شرکت‌های مختلف شبکه مسترکارت بهره ببرید.


ارز ویزاکارت ‌و مسترکارت موجود درنوین پیمنت چیست؟
ویزاکارت ‌و مسترکارت فیزیکی در مجموعه نوین پیمنت بسته به انتخاب کاربر، با ارز دلار و یورو و پوند ارائه می‌شود.


آیا ویزاکارت ‌و مسترکارت قابل تبدیلند؟
ویزاکارت ‌و مسترکارت فیزیکی پس از صدور قابل تغییر و تبدیل نیستند؛ اما قبل از ثبت درخواست می‌توانید سطح کارت مورد نظر خود را تغییر دهید.


برای خرید و فروش دلار پی پال به چه اطلاعاتی نیاز است؟
برای این خدمات به ایمیل متصل به حساب پی پال گیرنده یا لینک حساب کاربری به آدرس پی پال.me گیرنده نیاز است.


تسویه دلار پی پال چقدر زمان می‌برد؟

پس از فروش پی پال به نوین پیمنت، در کمتر از 2 ساعت با شما تسویه ریالی می‌شود.


آیا برای خرید و فروش دلار پی پال، حتماً باید حساب وریفای شده باشد؟
بله. بدون حساب پی پال وریفای شده امکان خرید و فروش پی پال وجود ندارد.


آیا می‌توانم درآمد خودم از طریق فریلنسینگ را با پی پال نقد کنم؟
بله، می توانید درآمد خود را مستقیما به اکانت‌های پی پال نوین پیمنت واریز نمایید تا با شما تسویه ریالی شود و یا به نوین پیمنت درخواست افتتاح حساب پی پال برای شخص خودتان را بدهید تا به اکانت خودتان واریز نماییم.


مزیت استفاده از حساب پی پال چیست؟

با داشتن یک حساب پی پال، بسیاری از پرداخت‌های بین المللی از جمله پرداخت در سایت‌های خارجی، رزرو هتل و بلیت هواپیما، خرید اینترنتی از آمازون و ای بی، رزرو آزمون، کسب درآمدهای ارزی و... به راحتی قابل انجام خواهد بود.


آیا می‌شود بیش از یک حساب پی پال داشت؟

با توجه به این که پی پال امکان افتتاح دو نوع حساب شخصی و بیزینس را به کاربرانش می‌دهد، شما می‌توانید علاوه بر باز کردن حساب شخصی پی پال، یک حساب بیزینس هم داشته باشید.


سقف تراکنش در هر بار استفاده از پی پال چقدر است؟

با توجه به این که حساب افتتاح شده از نوع شخصی خواهد بود، کاربر باید سقف تراکنش هفتگی را حفظ نماید. برای اکانت‌های شخصی این سقف ۸۰۰ دلار در هفته می‌باشد. قابل ذکر است که منظور از ۸۰۰ دلار، مجموع واریز و برداشت اکانت است. در صورتی که تراکنش های شما از این سقف عبور کند، امکان دارد اکانت شما لیمیت شود. برای رفع لیمیت شدن اکانت، باید مدارک هویتی و اقامتی مورد نیاز پی پال را ارائه دهید.


آیا کاربران ایرانی می‌توانند حساب پی پال داشته باشند؟

به دلیل تحریم‌های مالی علیه ایران، امکان افتتاح حساب پی پال از داخل ایران وجود ندارد. برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده، می‌توانید از خدمات نوین پیمنت بهره ببرید.